Výběr elektrického kartáčku

Čištění zubů neodmyslitelně patří k ranní hygieně. Kdo by nechtěl mít úsměv filmové hvězdy. Proto k správnému čištění zubů vedeme již malé děti. Dokonalým vyčištěním zubů předcházíme nejenom kazivosti zubů, ale také paradentóze a tvoření zubního plaku a zubního kamene.
Z televize na nás útočí reklamy ze všech stran a řada stomatologů nás nabádá k čištění zubů používat elektrický zubní kartáček.
ordinace zubaře
Jaké jsou vlastně výhody používání elektrického kartáčku.
Zajistíme hygienu celým ústům. Čištění elektrickým kartáčkem je šetrné k zubní sklovině a k dásním, které nedráždí. Spolehlivě odstraňuje zubní plak. I když jste při čištění zubů jistě důslední elektrický kartáček je přesto mnohem účinnější díky rychlým kmitům, kterých zvládne mnohem víc než vy klasickým kartáčkem, kterým mimo jiné nedokážete dostatečně vyčistit mezizubní prostory. Čistící hlava má dva druhy vláken různých délek pro dokonalé obsažení celého zubu a mezizubních prostor. To znamená, že čištění zubů je účinnější. Náročnější uživatelé mohou vyzkoušet elektrický kartáček s bělením a leštěním zubů nebo ústní sprchou, u které si můžete zvolit intenzitu proudění vody, tak jak vám to bude nejlépe vyhovovat. U kartáčku se sprchou si můžete být jisti, že vám zajistí celkovou ústní hygienu. Oceníte ho také na cestách.
dentální hygiena
U elektrických kartáčků máte možnost nastavení rychlosti otáček a pulzování. Součástí je i několik výměnných hlavic. Nastavit lze čas, po který si budete zuby čistit. Zubní lékaři nám doporučují dobu čištění zubů kolem dvou minut.
Na elektrickém kartáčku najdete ukazatel baterie, který vám spolehlivě ukáže. Jestli je už čas na dobití akumulátoru.
Elektrický zubní kartáček můžou bez obav používat děti i dospělí. Kartáček může být také vhodným dárkem pro vaše blízké. Dokonalé vyčištění zubů je to nejmenší co můžeme pro své zdraví udělat.

About the Author

You may also like these

No Related Post