Nádherné vzpomínky

Čekáte miminko, a je to pro vás tak moc důležité, že byste chtěla pěkné album, které si v budoucnu kdykoli prohlédnete? Je to určitě skvělá cesta, protože každý si chce zmapovat specifická období ve svém životě. Miminko je na cestě, a určitě se jednou rádo podívá, jak bylo ještě u maminky v bříšku a jak byla maminka s tatínkem šťastná.

těhotenství

Neváhejte tedy dlouho a objednejte si u nás těhotenské focení, které vás určitě potěší, a budete mít nádherné vzpomínky na chvíle v ateliéru. Pokud budete chtít, je možno si také vypůjčit nejrůznější kousky šatů, ve kterých se budete cítit skvěle, a budou vám moc slušet. Na jejich fotografie se můžete podívat i na internetu a předem si můžete promyslet, co byste chtěla na sebe.

Celá rodinka pohromadě

Celé vaše tělo se promění tak, jako nikdy dříve. Zpočátku budete pozorovat jen ty menší, ale jakmile ucítíte první pohyby miminka, budete ještě rozzářenější, než kdy dříve. A je skutečně zapotřebí tyto emoce zachytit na fotografii, protože to jsou ty životní okamžiky a mezníky, které bychom si měli všichni pamatovat a uchovávat.
Dříve byste se možná před objektivem ani neodhalila, ale v tomto období se maminky neostýchají ukázat bříško, nebo nafotit akty. Žena je v tu chvíli nastávající maminkou, ze které srší přímé štěstí, radost a odhodlání do budoucnosti, na kterou se tolik těší. Rýsuje se rodina. A věřte tomu nebo ne, všechny tyto pocity je možné vyčíst i z fotografie, na kterou se pak za pár let podíváte, a třeba vás bude inspirovat k nějakému dalšímu důležitému životnímu rozhodnutí.

Uděláte radost nejen sobě, ale i samotný fotograf díky vám získá neskutečnou zkušenost, protože ač může fotit těhotné ženy prakticky kdykoli, každá je jiná, každá z nich má jiný výraz a srší z ní jiná energie, a ze všech momentů se dá čerpat a učit se.

otec

Pak se můžete těšit na nádherné fotografie, které mohou přijít do rámečku, nebo si můžete udělat celé album. Dnešní oblíbenou formou jsou také foto knihy, které mají také mnoho svých výhod. Rozhodnutí stojí jen a jen na Vás.

About the Author

You may also like these