Krása skrytá v detailech

Lidé k tomu sice mají různou motivaci, ale podstata je stále stejná. Každý chce být krásný, nakolik to je jenom v jeho případě možné.
1) Někdo o to stojí třeba kvůli ryze pragmatické touze získat vysněnou profesi, ve které to bez krásy jednoduše nejde. Kdo chce být dejme tomu modelkou či modelem, kdo chce hrát na prknech znamenajících svět, objevovat se na televizní obrazovce nebo být třeba privilegovanou sekretářkou velkého šéfa, musí se (nejen) líbit, což zvyšuje šance někoho takového na úspěch.
2) Někdo chce mít úspěch u opačného pohlaví, a i když i zde sehrávají nemalou roli i charakterové vlastnosti, peníze či postavení, krása rozhodně není nikdy bezvýznamná.
3) Některá z žen se hodlá třeba věnovat prodeji kosmetiky, a jistě uznáte, že by sotva byla úspěšná, kdyby sama nebyla šik.
4) A podobných důvodů by se určitě našlo daleko víc.
Ovšem člověk nechce být krásný jenom a pouze pro druhé. Logicky se chce líbit i sám sobě. Protože vědomí toho, že jsem krásný(á), dokáže udělat s psychikou učiněné divy.
ručník v rukou
A díky všemu zmíněnému i nezmíněnému si tak přijdou na své i mnohé profese, zabývající se zkrášlováním lidských bytostí.
a) kadeřnice
b) pedikérky
c) manikérky
d) kosmetičky
e) vizážistky
f) módní návrhářky
g) zlatníci
h) ba i plastičtí chirurgové a další.
lístky z růže

Protože jsou lidé ochotni udělat a klidně i přetrpět mnohé ve snaze zkrásnět. Alespoň o trochu.
Jenže ?
Sice nestačí, ovšem i ty hrají nezanedbatelnou roli. Protože jak se říká, krása se skrývá v detailech. A tak by i zdánlivá podceněná maličkost mohla pokazit celkový dojem.
různé nehty
A tak není nikdy na škodu dát si tu práci a věnovat se třeba i svým nehtům. Zatímco u mužů stačívá, když jsou tyto ostříhané a naopak nejsou okousané, u žen jde o víc. A tak naše drahé polovičky nejednou užívají toho, co jim poskytují gelové nebo nalepovací nehty.
Ty totiž dokážou udělat s ženinýma rukama učiněné divy. Nikdy nepozbývají krásy ani se neloupou, snadno se aplikují, a tudíž mohou poskytnout každé ženě neocenitelnou službu při snaze zkrášlit své ruce. Čehož si zaručeně okolí všimne. A to i tehdy, když zrovna nepanuje mrav políbit ženě ruku.

About the Author

You may also like these

No Related Post