Oblečení, které dodá dobrou náladu

Každý, kdo má malé děti, nebo má ještě v čerstvé paměti své vlastní dětství ví, že děti mají rády především pestrost. A to hlavně v oblékání. To, co by na nás, dospělých, vypadalo tak trochu směšně nebo nevkusně, na těch nejmenších působí roztomile nebo přímo vesele. A naše ratolesti, pokud mají tu možnost, si jistě také spíše vyberou tričko s motýlky nebo beruškami nežli například strohé tmavomodré. Pokud ještě k tomu chcete, aby bylo vaše dítě oblečeno skutečně originálně, můžete se do díla pustit sami. A je úplně jedno, jestli se tohoto úkolu chopí maminka nebo některý šikovný tatínek.

oblečení

  • Ten, kdo nemá se šitím zatím žádné potřebné zkušenosti, může zatím začít trénovat na něčem jednodušším.
  • Můžete prozatím vybavit dětský pokoj závěsy, na kterých budou třeba dinosauři. Ti jsou u dětí obzvláště oblíbení.

Pokud navštívíte některý obchod , ve kterém se tyto veselé vzory prodávají, jistě budete mít v tom okamžiku tolik nápadů, že je ani nebudete stačit realizovat. Co takhle například povlečení, na kterém jsou zobrazeny sovičky? A až budete mít „natrénováno“, můžete se směle pustit do některých částí oblečení.

oblečky

Zkuste něco nového

Nemusíte se obávat, ono to zase není tak těžké, ušít třeba tričko nebo kalhoty na pískoviště. A na čem záleží nejvíce? No přeci na tom, že uděláme radost svým dětem. A tím pádem budeme spokojeni i my. Ti, kteří stále ještě váhají, jestli tento úkol není příliš náročný, mohou si vyzkoušet svou šikovnost na zajímavé technice, které se říká patchwork. Tam se totiž některé drobné chyby mohou docela dobře ztratit. Anebo se dokonce tváří jakoby je tam švadlenka nebo krejčí udělali záměrně. Fantazii se prostě meze nekladou. Zajímavě vypadá například takový šátek pro holčičky, který je vytvořený touto technikou.

About the Author

You may also like these