Jak být krásná i v těhotenství

Těhotenství může být obdobím, kdy se možná budete cítit šťastná a plná energie. Ale také se možná budete cítit unavená, ztrhaná a vyčerpaná. I v těhotenství však můžete vypadat skvěle, dnes máte totiž spoustu možností, jak se obléci a zrelaxovat, i s velkým bříškem. Během těhotenství myslete především na sebe, šetřete se a hodně odpočívejte, to prospěje vaší pleti a tím pádem budete i vypadat lépe.

období těhotenství

1.      Dopřejte si masáž

Těhotenská masáž podpoří váš krevní oběh, pomůže vám od bolesti zad a celkově vás podpoří. Relax během masáže vám pomůže dostat se do formy, odpočinout si, zapomenout na starosti a navíc, pomůže i vašemu tělu. Volte vždy masáž pro těhotné, u zkušeného maséra, který ví, co může a nemůže dělat. Masáž musí být vždy příjemná, cokoli vám bude nepříjemné, to není vhodné.

2.      Cvičení

Těhotenské cvičení či jóga vám pomůže vnímat správně své tělo, naučit se správně dýchat a začít komunikovat se svým podvědomím. Oboje je navíc vhodné pro trénink svalů, které jinak během těhotenství ochabují a tím pádem nemají při porodu správnou funkci. To nejlepší co před porodem můžete udělat, je aspoň trochu udržovat fyzičku.
ruka pod bříškem

3.      Oblečení

Současná doba nám přináší spoustu možností v těhotenské módě. Už dávno totiž neplatí, že by těhotné nosily jen lacláče či šaty. Pořídit si můžete krásná těhotenská trička, která zdůrazní vaši siluetu, i rostoucí bříško a nenechá nikoho na pochybách, že za nabranými kily není jen čokoláda. Dalším skvělým kouskem do šatníku jsou džíny, které mají v pase náplet. Ten obejme bříško, nikde netlačí, nezavazí a je pružný, takže bříško může růst. Stejný pás obsahují i mnohé sukně. Nestárnoucím kouskem do šatníku jsou i šaty, které můžete mít v jakékoli délce a klidně s velkým výstřihem. Své bříško nemusíte schovávat ve volných materiálech, nebojte se jej přiznat a ukázat okolí, že jste na své bříško pyšná

About the Author

You may also like these

No Related Post