Typy na dárky

Pokud sháníte dárek pro svou přítelkyni nebo manželku, máme pro vás pár možností, co jí koupit. Ať už potřebujete dárek k narozeninám, Vánocům nebo k Valentýnu, tyhle možnosti vás nezklamou. A své partnerce zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři.

Prvním typem od nás bude voňavka. Jedná se o zaručenou klasiku, kterou dávají muži svým partnerkám opravdu často. Není nijak těžké voňavku vybrat, můžete se buď podívat k přítelkyni do koupelny, co aktuálně používá, nebo vybrat takovou, která se líbí vám. Voňavky se navíc vyrábí v obrovském cenovém rozpětí, takže můžete koupit vůni v jakékoliv finanční situaci.

růžová voňavka

Druhým typem budou šperky. Snad každá žena šperky miluje. Můžete jí koupit náušnice, řetízky, náramky… Nejoblíbenější jsou samozřejmě prstýnky, ale tady pozor, aby to nevypadalo jako žádost o ruku. Šperky můžete koupit buď tradiční nebo třeba podpořit českou autorskou tvorbu a koupit něco originálního jako jsou třeba autorské šperky.

zlaté náušnice

Další možností je společná dovolená nebo nějaký zážitek. Tady hodně záleží, kolik jste ochotní do dárku investovat. Pokud máte víc peněz můžete svou přítelkyni vzít do drahé restaurace nebo dokonce na víkendovou dovolenou. Wellness ale nemusí být nutně drahé a dají se sehnat i jednodenní pobyty za zvýhodněné ceny. Jestli ale máte dost omezený budget, můžete přítelkyni pozvat jen do kina nebo divadla, i tím jí určitě uděláte radost. Společná večeře nebo oběd taky určitě není špatný nápad, ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem.

Nebojte se být kreativní a hlavně poslouchejte, co vám vaše přítelkyně říká. Ženy si často sami řeknou, co by si nejvíce přály a co by jim udělalo radost, stačí jim naslouchat.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru a krásný slavnostní den s vaší přítelkyní. Doufáme, že se jí dárek od vás bude líbit a udělá jí velkou radost.

About the Author

You may also like these