Stále rozbité zboží?


Na internetu se dá dnes sehnat úplně všechno. Dávno jsou pryč doby kdy jsme na něm mohli sehnat jen spotřební zboží. Dnes se na něm nakupují i potraviny, a to jak obyčejné tak i ty velice luxusní. Lidé online nakupují velice často, protože zde seženou to co v kamenných obchodech nekoupí, a také zde nakoupí často za daleko nižší ceny. I když si ke zboží přičtete náklady za balení a za dopravu, vyjde vás daná věc zpravidla levněji. Navíc je nakupování o dost pohodlnější než chodit někde po obchodech. Prostě si nakoupíte až se vám bude chtít nebo až budete mít čas.

lahev sklenice

Jestli podnikáte a prodáváte zboží mezi které se řadí i lahve, ať ž prázdné nebo s nějaký obsahem, určitě chcete aby k zákazníkovi dorazil balíček v pořádku. Přepravní služby většinou nabízí možnost balíček zjistit pro případ ztráty či poškození jeho obsahu, ale průběh reklamace nebývá zrovna jednoduchý. Nikdo se nepřizná k tomu pes balíčkem neopatrně manipuloval i přes označení že jde o křehkou věc. Proto je potřeba zboží opravdu pořádně zabalit.

balík krabice

Pro případ odeslání lahve je dobrý ji zabalit do pouzdra. Pouzdro na lahev obalí celou lahev a ta je díky tomu odolnější vůči poškození. V balíčku by neměla chybět výplň, která zabrání pohybu zboží v krabici, což je velmi důležité – díky tomu se sníží riziko poškození. Hlavně křehké výrobky jsou náchylné k poškození, a pokud si dáte tu práci s balením, snížíte počet reklamací. To vám ušetří nejen dost peněz, ale i času a nervů. Pamatujte na to, že časté reklamace mohou mít negativní dopad na vaše podnikání. Je lepší problémům předcházet než e potom často složitě řešit. Vyberte si z široké nabídky obalových materiálů, mezi kterými najdete i ekologické obaly pro ekologické balení zásilek. Malý tip na závěr – k balení můžete používat i letáky a noviny, které stačí zmuchlat a nebo nastříhat.

About the Author

You may also like these