Podnikatelský úvěr věcně, stručně a srozumitelně

Moje maminka vždy říkávala, že mluvit se má jasně, stručně a srozumitelně a věřte tomu, že patří mezi ty, kteří si rádi popovídají a vždy má co říct. Ne pokaždé se jedná o tak velká moudra, ale je zapotřebí uznat, že má ve svém repertoáru i opravdové skvosty, zřejmě je to tím, jak je sečtělá. Abychom navázali na problematiku hypoték, půjček a úvěrů, tak si řekneme základní pravidla.peníze u kufříku

  • Budeme se nyní bavit o podnikatelských úvěrech. Už tento název něco o daném konkrétním produktu vypovídá. Podnikatelský úvěr si mohou sjednávat podnikatelé, firmy a OSVČ. Nejedná se tedy o běžný typ úvěru, který by si mohli sjednat občané, takzvaný spotřebitelský úvěr.
  • V případě, že mluvíme o hypotéce, tak se vždy jedná o úvěr, který je spojen se zástavou nemovitosti. To znamená, že u hypotéky vždy ručíte nějakou nemovitostí. Může se jednat o dům, byt, pozemek, v případě podnikatelů o nějakou halu, administrativní budovu, kanceláře, prostory pro výrobu, komerční budovy a mnoho dalších subjektů.

Další specifika tohoto úvěru

V našem případě se můžeme bavit o podnikatelském úvěru, který není vázán na registry. Ten se označuje jako úvěr bez registrů čili si nemusíte dělat hlavu se záznamem. Nebude se posuzovat, zdali máte nějaký vážný záznam ani to, jestli jej máte chvíli nebo již delší dobu. Pokud máte záznam, můžete tedy úvěr získat, ale musíte počítat s tím, že bude mít vyšší úrokovou sazbu. To je bohužel v dnešním světě daň, kterou je potřeba tolerovat, nejde totiž házet do jednoho pytle klienty, kteří záznam nemají a mají čistý rejstřík a ty, kteří bohužel mají nebo mají dokonce i exekuce a podobně.lidé v kanceláři sedí za stolem

  • Americká nebankovní hypotéka Americká nebankovní hypotéka je druh úvěru, který je vhodný pro podnikatele. Mohou si tento úvěr sjednávat pouze podnikatelé, firmy a OSVČ.

Dalším případem je úvěr bez dokládání příjmů. Ten je velice známý a jedná se taktéž o druh podnikatelského úvěru ale s tím rozdílem, že zde nemusíte dokládat daňové přiznání.
Všechny úvěry se schvalují velice rychle a to již například do 24 hodin. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí a splácet můžete až 30 let.

About the Author

You may also like these