Mnoho techniky

Technika a další technické věci jsou tady mezi námi. A vy si je možná ani neuvědomujete nebo o nich ani nevíte, ale věřte mi, že takových technických věcí a vynálezů je tady opravdu více než dost. Taky si vzpomínám na moje rodiče, kteří mi říkali, že prý za chvilku bude tolik techniky, že ani nebude tolik lidí na planetě. Vůbec sice nevím, jak přesně to mysleli, ale i takhle už jim nyní dávám za pravdu, protože techniky kolem nás je opravdu až moc. A někdy si opravdu říkám, že je to asi zbytečné, protože taková technika, jakou máme dnes je opravdu možná až zbytečná. Proč potřebujeme tolik typů a druhů mobilních telefonů? To samé bych mohla říct taky o notebooků anebo tabletech a taky televizi. Copak by nestačily třeba jenom tři čtyři druhy televize? A třeba pět druhů mobilních telefonů? Proč jich musí být tolik.

Technika může vypadat i takto.

Vůbec na tohle si nedokážu odpovědět. A když jsem se ptala někoho, kdo by to měl vědět, tak jenom pokrčil rameny. A mně je sice samozřejmě jasné, že tolik typů a druhů technik je tady od toho, aby lidé neutráceli peníze a ekonomika měla stále dost peněz. Tohle je nad slunce jasné. Protože kdyby lidé nekupovali všelijaké technické novinky a vymoženosti, tak by samozřejmě nebylo tolik druhů a typů techniky. Protože pokud je po něčem samozřejmě sháňka, tak se to samozřejmě výrobce snaží taky toho co nejvíce vyrobit. A někdy si myslím, že lidé jdou spíše po kvantitě než po kvalitě.

Technika je skvělá i v počítači.

Tohle ale už je na každém, k čemu dá přednost. Je opravdu mnoho druhů a typů techniky, že někdy jde spíše už o kvantitu než opravu kvalitu. Když to ale tak vezmu, tak je samozřejmě opravdu na každém z nás, čemu dáme samozřejmě přednost. Někomu stačí úplně obyčejná technika, někdo ale touží po novinkách a je mu absolutně jedno, kolik peněz tohle všechno stálo. Já jsem takový zlatý střed. 

About the Author

You may also like these