Co vám nabídnou tekuté tapety Colortap

Nahlédněte do vzorníku

Vzorník tekutých tapet Colortap je velmi obsáhlý a je orientován na početnou klientelu v širokém spektru zájemců od bytových interiérů až po společenské prostory jednacích sálů, výstavních prostor, restaurací, vináren, čajoven a kaváren a ubytovacích zařízení od hotelů až k soukromým privátům. Pestré barvy a jemné, nenásilné vzory dovedou oslovit mnohé z nás a nabídnout řešení dostatečně reprezentativní, ovšem to zdaleka není vše, s čím tekuté omítky vstupují do přízně veřejnosti:

interiér domu

Příjemně se s nimi pracuje – tekuté tapety si připravíte pro aplikaci smícháním sypkého podkladu s vodou, tím vytvoříte směs podobnou tmelu a také tímto způsobem ji budete nanášet na podklad, jak se to provádí se stavebními tmely, štukem, sádrou apod. Poradí si s tím i začátečník, ovšem rozumnější je zpočátku vyzkoušet aplikaci na prostoru zakrytém či méně viditelném, abyste získali potřebný cvik. Obrovskou výhodou této technologie je pěkná souvislá vrstva bez viditelných návazných spojů, což je typické pro papírové tapety v rolích. Zde nic takového neočekávejte a navíc je vrstva tekutých tapet silnější než papír, takže zakryje i vrypy, praskliny, trhliny, drobné výstupky a další nedokonalosti povrchu, typického pro klasickou vnitřní omítku.

stůl a modrá malba

Není to žádná „umělina“ – umělina neboli syntetika jsou výrazy, které neradi slýcháváme, a které s oblibou nahrazujeme čímsi přirozeným, přírodním. Sledujeme v potravinách množství syntetických „éček“, vyhledáváme přírodní materiály v nábytku, oděvech, obuvi a v bytových doplňcích a stejně tak raději sáhneme po přírodním materiálu, pokud jej máme umístit kolem nás do bytového prostoru. Tekuté tapety opravdu nejsou nic syntetického, vyrábí se ze směsi celulózy, bavlny a hedvábí, takže je můžete umístit třeba malým dětem k dětské postýlce. Když je budou osahávat nebo dokonce olizovat, nic se nestane.

About the Author

You may also like these