Chcete být konečně doma?

Někdo říká, že domov není místo, ale pocit. Jenže právě pocit, že byt nebo dům není váš, může ztížit váš pocit z celého bydlení. Je to prostě fakt, že vlastní dům je mnohem lepší varianta než byt v nájmu. Nájem i vlastní bydlení na hypotéku má celou řadu kladů i záporů, ale většina lidí proti chce mít svoje. Na tom není nic špatného, ale je potřeba pro to něco udělat. pokud máte příjem na nájem, velice pravděpodobně budete mít příjem i na hypotéku. A pokud ji máte vyřešenou, udělali jste první krok pro bydlení ve svém vlastním domě.

nový dům

Ještě pozemek
Abyste mohli stavět, potřebujete pozemek. Někdo má tu výhodu, že jej dostal darem, další si jej musí koupit na vlastní pěst. I přes drahé pozemky jsou pozemky nedostatkovým zbožím, ale i tak se pozemky dají stále najít. Máte ho? Už víte že stavět chcete? Tak teď přichází na řadu to nejhorší, a to je stavba domu. Netroufáte si na to? My vám dům postavíme.

Líbit by se vim mohl bungalov
Navrhli jsme několik typových projektů, ze kterých si mohou naši klienti vybírat svoje domovy. Bungalovy jsou oblíbené, protože jsou přízemní, a vypadají opravdu hezky. Můžete mít svůj vlastní bungalov na klíč, který vám postavíme buď jako dřevostavbu, a nebo jako zděný dům. Spěcháte? Zvolte dřevostavbu. Je to rychlejší a v kvalitě rozhodně není rozdíl.

nový bungalov

U každého domu najdete jeho dispozici a rozlohu. Snadno si vyberete dům, který bude vhodný přímo pro vaše potřeby. A pokud by se náhodou stalo, že vás žádný nezaujme, připravíme pro vás projekt na míru. Toto řešení ale není vhodné pro ty, kteří na bydlení spěchají, protože tvorba individuálního projektu zabere více času. Kromě toho vám můžeme pomoct získat stavební povolení, a vašemu domu tak nebude nic stát v cestě. Domy dodáváme ve střední kvalitě a všechny jsou nízkoenergetické – mají tepelná čerpadla i solární panely.

About the Author

You may also like these